Yeni Sezon Ürünler Bavulcunuz'da BavulValiz

Bavul hazırlamak için tüyolar

Bavul hazırlamak için tüyolar

Bavul hazırlamak için tüyolar

Herkes birçok nedenler seyahat ediyor, iş, tatil, taşınma vs sebeplerden dolayı seyahat edilebiliyor. Her ne sebeple olursa olsun bavul hazırlamak çoğu zaman korkulu rüya haline gelmektedir. Kıyafetlerin kırışmayacak şekilde yerleştirildiği, düzenli, sade amaca uygun bavul hazırlamanın yolları ise yazımızda.

Seyahat sürenizi düşünüp ihtiyaç listesi yapıp bir kıyafet planı oluşturmalısınız. Yaptığınız bu liste sayesinde yanınıza fazla eşya almamış veya eksik eşya ile seyahate çıkmamış olursunuz.

Hani boy bavul seçeceğinizi belirleyin. Bu noktada gidiş ile birlikte dönüşü de düşünmeniz gerekmektedir. Dönüşte seyahatiniz esnasında alabileceğiniz ekstra her şeyi düşünerek plan yapmak burada size oldukça faydalı olacaktır.

Seyahat edeceğiniz noktanın hava şartlarına uygun kıyafetler alın ve her ihtimale karşı mevsimlik bir kombin bulundurmayı unutmayın.

Vakumlu poşetleri kullanın. Ayrıca yapacağınız kombinleri günlerine göre ayırarak ayrı ayrı torbalayabilirsiniz. Bu yöntem ile hem yerden hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bavulunuzdaki alanın tamamını kullanın. Eşyalarınızın bavulun içinde savrulmasını ve dağılmasını engellemiş ve bavuldaki tüm alanı idareli kullanmış olursunuz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

0
  0
  Sepet'in
  Sepetiniz boşMağazaya Dön
  Konuşmayı Başlat
  Canlı Destek
  Merhaba 👋,
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?